Dołącz do bazy specjalistów już dziś! Zachęcamy do współpracy!   Dołącz do bazy specjalistów już dziś! Zachęcamy do współpracy!   Dołącz do bazy specjalistów już dziś! Zachęcamy do współpracy!   Dołącz do bazy specjalistów już dziś! Zachęcamy do współpracy!   Dołącz do bazy specjalistów już dziś! Zachęcamy do współpracy!

Kontakt z portalem internetowym Centrum Zdrowia

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w każdej sprawie związanej z naszą platformą oraz usługami kosmetycznymi i medycznymi. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na Wasze pytania, udzielić niezbędnych informacji oraz zapewnić wsparcie w znalezieniu odpowiedniego specjalisty do dbania o Wasze zdrowie i urodę.

Chcielibyśmy również zachęcić placówki medyczne, gabinety kosmetyczne oraz specjalistów medycyny i kosmetologii do dołączenia do naszej platformy. Jeśli jesteście zainteresowani promocją Waszych usług oraz dołączeniem do bazy Centrum Zdrowia, prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże Wam dowiedzieć się, jak możecie być częścią naszej społeczności.

Infolinia

+48 668 560 660

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące działalności portalu, zapraszamy do kontaktu.

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane